XXXIX UNIVERSITAT CATALANA D’ESTIU


Índex onomàstic


A
Aguiló, Lluís

Alberola, Patrícia
Alegret, Joan
Alegret, Salvador
Almendros, Alfons
Amell, Sefa
Ametller, Miquel
André, Marién
Arias i Martínez, Susanna
Armengol, Francina
Armengol i Petit, Joan-Michel
Armengou, Montse
Arxiu Occità
Associació Amics i Amigues de l'UCE de Prada (llengua i fòrum obert)
Associació Conèixer Catalunya
Associació Cristianisme Segle XXI
Associació per a l'Ensenyament del Català (APLEC)
Auladell, Joaquim
Avellanet i Viladomat, Xavier
B
Badia, Carles
Baltasar, Francesc
Bancells, Jordi
Barbero i Carballo, Mari Carmen
Barrera, Heribert
Bartrolí, Molins, Jordi
Bataillou, Cristià (jornades i actes)
Batalla i Salvadó, Josepa
Baylac-Ferrer, Alà
Becat, Joan (actes, jornades)
Belis, Ricard
Beltran i Bonastre, Andreu
Beltran i Garcia, Josep
Benkhelil, Jean
Bezsonoff, Joan Daniel (actes i formació cultural)
Bibiloni, Gabriel (llengua, seminaris de les universitats)
Blues de Picolat
Boada i Juncà, Martí (cičncies de la natuta, cinema)
Boira, Josep V.
Bonet, Maria del Mar
Bonet, Pilar
Borja i Sanz, Joan (llengua, literatura, actes)
Borràs, Joan
Borràs, Josep M.
Brasó i Campderrós, Salvador
Brotons, Salvador
Bulbena, Antoni
Busquets, Jaume
Busquets i Font, Josep Maria
C
Cabanas i Piera, Teresa
Calaf, Joaquim
Calafat, Rosa
Calçada, Miquel
Camiade, Martina
Camps, Teresa
Campuzano, Carles
Canturri i Montanyà, Pere
Carbonell, Josep M.
Carbonell i Guberna, Jaume
Cardona, Ramon
Carrera, Aitor
Carretero, Joan
Carulla, Jordi
Casals, Àngel
Casas, Montserrat
Casasnovas, Miquel Àngel
Casassas, Jordi (història, actes)
Casassas, Oriol
Castellà, Santiago J.
Castellanos, Carles
Castex, Ey, Joan-Francesc (jornades, formació cultural)
Cattini, Giovanni C.
Celma, Margarida
Centre Excursionista de Catalunya
Centre de Recercques d'Estudis Catalans
Chacon, Guillem (formació cultural i tallers)
Cirici, Enric
Club de Petanca de Prada (jornades, tallers)
Cobla Casanoves
Coderch i Colell, Marcel
Codina i Tort, Mònica
Coira, Xosé Antón
Col·lectiu Catux
Col·lectiu Conflent
Colom, Bartomeu
Colom i Farran, Joan
Colominas i Navarro, Arnau
Colomines, Agustí (jornades i actes)
Companyia Elèctrica Dharma
Coordinadora d'Associacions per la Llengua Catalana
Costa, Josep
Costa, Tània
Craven-Bartle, Jordi
Crescendo
Cuchí, Albert
Cuscó, Madga
D
Dalmases, Francesc de
Danés, Lluís
Delegació Territorial de l'IEC a Perpinyà
Denis, Joan Francesc
Dols, Nicolau (seminaris de les universitats, tallers, actes)
Domingo, Alexandre
Duro, Alícia
E
Edelmayer, Friederich
Enjuanes, Sol
Ensenyat, Gabriel
Escolano, Josep M.
Esteve, Anna
Europe Direct Pyrénées Languedoc-Rousillon
F
Fàbrega, Jaume
Faner, Pau
Farré i Santuré, Joan Albert
Farrés i Quesada, Josep
Federació Catalana de Bitlles
Ferré, Ignasi P. (cinema i fòrum obert)
Ferré, Maria Lluïsa
Ferrer, Albert
Ferrer, Xavier
Ferrer i Anglada, Núria
Fiegenbaum, Avi
Figueres i Trull, Jaume
Figuerola, Jordi
Filloy i Franco, Víctor
Flores, Paz
Flores Farfán, José Antonio
Font, Jaume
Font, Ramon
Font i Puigcernal, Lourdes
Forcada, Josep M.
Fortuny i Coll, Ernest
Francés, M. Àngels
Fundació Roca i Galés
Funes, Jaume
Fuster i Sobrepere, Joan
G
Gabriel, Anna
Galadí, David
Gallardo, Jordi
Gandou, Olivier
Garcia i Bernardo, Cèsar
Garcia i Garcia, Ernest
Garzon, Gregori
Gasch i Riudor, Josep M.
Geli, Marina
Gil i López, Montserrat E.
Gili, Josep M.
Giménez i Riba, Anton
Giner, Salvador
Glory, Antoni
Gómez Labrado, Víctor (literatura i formació cultural)
Gómez-Batiste i Alentorn, Xavier
Gomila, Josep
Gonzàlez, Joan Josep
Gonzàlez i Reolit, Mariona
Grimau, Pere
Gual, Valentí
Gual i Batlle, Ramon
Guia, Josep
H
Habet, Pere
Haro, Josep M.
Hernàndez i Dolz, Agustí
Herrera, Joan
Huerga, Manuel
Huguet, Josep (actes, actes i jornades)
I
IGMAN, Acció Solidària
Iniesta, Ferran
Institució Catalana d'Estudis Agraris
Institut Franco-Català Transfronterer
Isern, Jordi

 

J
Jaén i Urban, Gaspar
Jansà, Agustí
Joan i Marí, Bernat (llengua,formació cultural)
Jordi, Carme
José María Sánchez, Francesc
Jover, Èric (formació cultural i fòrum obert)
Junqueras, Oriol (formació cultural, actes i jornades)
L
Lama, Maria Xesús
Latorre, Roser
Leon, Jaume (jornades i actes)
Linguapax / UNESCOCAT
Lladó, Jaume
Llagostera i Fernández, Antoni
Llena, Joaquim
Llimona, Joaquim
López Casasnovas, Joan F.

M
Majoral, Biel
Maluquer, Joan
Maluquer, Jordi
Manresa, Sebastià
Maragall, Pasqual
Marfull, Teresa
Marimon, Jaume
Mariners del Canigó, els
Marquet, Lluís
Martí i Gich, Antoni
Martín Berbois, Josep Lluís
Martín i Pardo, Meritxell
Martínez i Botí, Miquel Àngel
Mas, Jordi
Mascarella, Jordi
Masó, Albert
Masu, Franca
Mauri, Adela
Melià i Ques, Josep
Mérida de Barnamil, Júlia
Micó i Ibàñez, Joan
Mira, Joan F.
Miret, Santi
Miró, Antoni (actes i exposicions)
Miró, Manel (jornades i actes)
Molina, Cristina
Moll, Joan
Moner, Jeroni
Monfort, Vicent
Monné, Francina
Monserrat i Molas, Josep
Montclús, Joaquim (formació cultural, actes)
Monteagudo Romero, Henrique
Montoliu, Cèsar
Mora, Víctor
Moyano i Sanz, Sergi
Muñoz, Pere
Museu de la Marina de Vilassar
Muxella i Molins, Elisa
N
Nogués, Ramon M.
Nomen i Calvet, Eusebi
O
Obrint Pas
Oliva, Joan
Oliver i Solà, Jordi
Oliveres, Arcadi
Orquestra Simfònica de Joves Intèrprets dels Països Catalans
P
Padrol i Escolies, Joan
Palos, Xavier
Paluzie, Elisenda
París, Oriol
Parpal, Jordi
Parrilla, Jeroni
Pelegrí, Josep M.
Pérez Aparicio, Carmen
Pérez i Simó, Roser
Pibernat, Oriol
Pladevall i Arumí, Antoni
Pons, Ventura
Prat, Jordi
Prujà, Francesc
Puente, M. Lluïsa de la
Puig, Joaquim
Puig i Boix, Pep
Puiggrós i Jové, Josep M.
Puigpelat, Josep
Puy i Marimon, Neus
R
Rabat, Gerard
Ràfols Casamada, Joan
Ramentol, Santiago
Ramis, Margalida Maria
Ramos, Josep
Randallaires
Reguant, Miquel
Riera, Antoni
Rivière, Margarita
Robert, Raül
Roca, Albert
Rodríguez i Miñana, Joan Carles
Rofes, Octavi
Roig i Loscertales, Albert
Roman, Begoña (ciències de la salut, ciències de la salut)
Ros i Aragonès, Joandomènec (ciències de la salut i actes)
Rosell, Antoni
Rossell i Serra, Ramon
Rovira, Joan
Rovira, Lluís
Rovira, Teresa
Rufach, Gemma
Ruiz, Alfons
S
Sabata, Mònica (jornades i actes)
Sàez, Albert
Sàez, Ferran
Sala, Pep
Sales i Coderch, Jordi
Salord, Fina
Salvadó, Roc
Sánchez, Jordi
Sànchez Cervelló, Jordi (formació cultural i actes)
Sánchez Piñol, Albert (literatura i actes)
Santacana, Carles
Santandreu, Pere
Santos i Maties, Magda
Sardà-Vergés, Clara
Sàrries i Ribalta, Ramon
Sastre, Ramon
Sechi, Carles (formació cultural, actes i jornades)
Segalés, Ramon
Segarra, David
Segarra, Jordi
Serra, Sebastiŕ
Serra Florensa, Rafael
Sichel, Rafèu
Simó, Anna
Simó, Isabel-Clara
Societat Andorrana de Ciències
Solé i Camardons, Jordi (llengua i fòrum obert)
Soler i Alomà, M. Encarnació (audiovisual i cinema)
Spinaci, Gianluca
T
Taurinyà, Jordi
Tejedor, Carme
Terra Nostra
Tomàs, Jordi
Tomàs i Giralt, Montserrat
Torras i Ribé, Josep M.
Torres, Berta
Torres, Víctor
Tresserras, Jordi
Tribó, Antoni
Triquell i Seró, Pilar
Tur, Ester
U
Ubach i Valdívia, Gabriel
Urgell i Vidal, Arnau
V
Vallverdú, Robert
Vella Dixieland, la
Víctor de Barberà, Joan
Vila, David
Viladomat i Cortabitarte, Cristina
Vilalta, Joan Carles (jornades i actes)
Vilarroya, Òscar
Vilavedra Fernández, Dolores
Vilurbina, Francesc
Viñas, Joan
Vinyes, Pau
Vinyes, Teresa
Viver i Pi-Sunyer, Carles
Vives, Joan
Vizcaino, Alexis